سه‌شنبه 1 مرداد 1398   12:20:29

پنجمین دوره آموزشی ضیافت اندیشه در حال برگزاری است

1394/6/14 شنبه
به گزارش وب دا – دوره آموزشی ضیافت اندیشه با موضوعات معرفت شناسی اسلامی و اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی با سخنرانی  استادان حجت الاسلام والمسلمین دکتر الهی منش و حجت الاسلام والمسلمین دکتر ساداتی نژاد به مدت 8 روز در سالن فارابی دانشگاه علوم پزشکی البرز با هدف حفظ و تقویت و توسعه توآمان فرهنگ اسلامی و توان علمی دانشگاه برگزار می گردد.
براساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور، مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در اولین روز از کارگاه توانمندسازی اساتید بر شناخت و معرفت به حضرت حق تاکید کرد واظهارداشت: هیچ عملی حتی کوچکترین تا بزرگترین عمل  بدون شناخت و معرفت خدا برای انسان سودمند نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه در همه ی جوامع دانشگاه منشأ تحولات و سعادت یک کشور تلقی می شود تصریح کرد: با توجه به جایگاه اساتید و نقش محوری استادان در توسعه اخلاقی ، معرفتی و علمی دانشگاه برپایی دوره های دانش افزایی و توانمند سازی یک امر ضروری است.
مطهری پور بر تزکیه و تربیت قبل از تعلیم و تربیت و جایگاه علم و عالم در جامعه تاکید کرد و افزود: استمرار در تقید و پایبندی به ارزش های دینی ، فرهنگی ، ملی و مذهبی ، صداقت و امانتداری از دیگر اهداف برگزاری کارگاه های دانش افزایی اساتید به شمار می رود.
مسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه حضور و  مشارکت  اساتید در دوره های آموزشی ضیافت اندیشه را بسیار خوب برشمرد و افزود: هرساله مشارکت حداکثری استادان حاکی از علاقه و هوشیاری اعضای هیأت علمی در کسب علم و آگاهی در موضوعات اخلاقی و معرفتی خارج از رشته ی تخصصی خود می باشد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ

روابط عمومی

پیام هفته

 السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین